» 

Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Aralık ayı Encümen Toplantısı Yapıldı.

        Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Aralık ayı Encümen Toplantısı Aydıncık’ta yapıldı. 
      Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Encümen Toplantısı’nda, Çukurova Belediyeler Birliği’nin gündemle ilgili değerlendirmeleri yapıldı ve 2015 yılında Mersin’de yapılacak olan çalışmalar ele alındı. Toplantıları her ay farklı bir ilçede gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Kocamaz, amaçlarının her ilçenin sorunlarını yerinde görmek, yapılanları yerinde incelemek ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunmak olduğunu söyledi. 
     Çukurova Belediyeler Birliği’nin, bölgedeki bütün belediyelerin ortak paydası olduğunu vurgulayan Başkan Kocamaz, bugüne kadar üye olmayan belediyelerin de bundan sonra üyelik başvurularını yapmalarını temenni etti. 
     Konuşmaların ardından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz; Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’a plaket takdim etti. Toplantının ardından Aydıncık Belediye Başkanı Aktan; bölgenin sorunları ve yapılan çalışmalar hakkında Büyükşehir Belediye Başkanına bilgi verdi.

 

 

 

 

 

 


17.12.2014