Ziyaretçi Defteri

yunus
çok başarılı bir site olmuşşş bravo emeğibnize sağlık http://www.istanbulsehirlerarasinakliyat.com

25.6.2016
 

kevser ülkün
güler yüzlü başkanımıza kırşehir den sevgiler.

31.5.2016
 

Nehir gücüyener
Öncelikle Belediye Başkanımıza teşekkür etmek isterim idarecilerin ne kadar vizyonu geniş olursa başarı oranı o derce artar uzun yıllar güzelim memleketimizin çehresi bu kadar güzel değişmemişti özellikle deniz kenarındaki yürüş bantların çok uzun olması vede limanabir çekin düzen verilmesi ışıklandırılması çok güzel renk katmış emeği geçenlere teşekkürlerimi iletirim birdeo bantlarda çekirdek yiyen wiski içip artıklarını olduğu gibi bırakan o güzelim doğayı hiçe sayanlarada tehesüflerimi iletiyorum .çok güzel liman kentine sahibiz değerlerini bilmemiz lazım .yıllar önce alanya neydi şimdi nasıl. emeği geçenlere saygılar.

10.5.2016
 

Muğla Emlak
Tüm Yapılan çalışmalardan dolayı herkesin emeğine sağlık. http://www.xn--mulaemlak-rkb.net/

27.4.2016
 

TURK KOMANDOSU
MARDİN NUSAYBİN İLCESİNDE ASKER VE POLİSİMİZE YAPMİS OLDUGUNUZ YARDİM VE HEDİYELER İCİN TUM ARKDASLARİM ADİNA TESEKKUR EDERİM BU VATAN SİZLERİN VERMİS OLDUGUZ DESTEKLERLE YİKİLMAYACAK KİMSENİN DE GUCU YETMEYECEKTİR SAYGILARIMLA KAYSERİ KOMD.

19.4.2016
 

kurtkoynakliye.com
başarılar dilerizzz<

3.4.2016
 

davut
maşallah çok güzel bir yer böyle bir yerde yaşamak isterdim http://www.egesoyevdeneve.com

24.2.2016
 

AHMET ACAR
Memleketime selam eder, belediye başkanımız ve diğer tüm ekip arkadaşlarını çalışmalarından ötürü tebrik ederim. Saygılar. http://www.evdenevenakliyatgaziosmanpasa.com

11.2.2016
 

Onur Akpınar
Harika bir web sitesi olmuş. Başkanımızı çalışmalarından dolayı tebrik eder, saygılar sunarım. www.bahisanaliz.com ekibi.

27.1.2016
 

Gökhan MAZICI
bu ilçeye uzun yıllardan beri geliyorum, ve çok seviyorum. http://www.4yourentacar.net ailesi olarak basarilarinizin devamini dilerim

26.1.2016
 

123

Deftere Yazın

 
İsim * :
E- Posta * :
Web    :
Mesajınız * :